inwestycje.p.biznes-polska.pl
AAA

Spośród kilku tysięcy ogłoszeń, które codziennie dodajemy do naszego serwisu, umożliwiamy Państwu w sposób nieograniczony zapoznanie się z kilkoma z nich.

Kategoria ogłoszenia:przetarg - Polska
Data dodania oferty:2020-04-06
Przedmiot ogłoszenia:Organizacja 6 dwudniowych szkoleń
Organizator:Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie
Adres: Aleje Ujazdowskie 28, 00-478 Warszawa
Województwo / powiat: mazowieckie, pow. Warszawa
Państwo: Polska
Telefon / fax:tel. 22 345 37 00, fax 22 345 37 70
E-mail:
Opis:W celu ustalenia wartości zamówienia Ośrodek Rozwoju Edukacji zwraca się o wycenę zamówienia Organizacja 6 dwudniowych szkoleń w ramach projektu ,,Opracowanie modelu funkcjonowania Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą", realizowanego przez Zamawiającego - Ośrodek Rozwoju Edukacji, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach II Osi Priorytetowej: Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.10 Wysoka jakość systemu oświaty.
II. Przedmiot zamówienia: Organizacja 6 dwudniowych szkoleń dla maksymalnie 200 osób w terminach:
pierwsze szkolenie - III kwartał 2020 r.
drugie i trzecie szkolenie - IV kwartał 2020 r.
czwarte i piąte szkolenie - I kwartał 2021 r.
szóste szkolenie - II kwartał 2021 r.
Zamówienie obejmuje w szczególności następujące usługi:
- przygotowanie i obsługę szkolenia,
- usługę konferencyjną,
- usługę restauracyjną,
- usługę hotelową,
- produkcja , druk i transport materiałów.
Warunki realizacji zamówienia :
Lp.
Warunek
Opis

Miejscowość i czas trwania szkolenia
Warszawa - 6 szkoleń dwudniowych

Hotel/ośrodek/
obiekt
Hotel /ośrodek/obiekt co najmniej 3 gwiazdkowy lub obiekt hotelarski o standardzie co najmniej 3 gwiazdkowym, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz. U. z 2004 r . nr 223.poz. 2268 z późn. zm.) oraz rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie (Dz.U.2017.poz.2166 z późniejszymi zmianami).
Sale, miejsca noclegowe oraz miejsce podawania posiłków muszą znajdować się w jednym budynku (bez konieczności wyjścia na zewnątrz przy przemieszczaniu się pomiędzy tymi pomieszczeniami) oraz muszą zapewniać dostęp dla osób z niepełnosprawnością ruchową.
We wszystkich pomieszczeniach zagwarantowana temperatura na poziomie 21-230C. Możliwość regulacji temperatury w pomieszczeniach (klimatyzacja stacjonarna).
Obiekt nie może być w trakcie prac remontowo-budowlanych w okresie trwania szkolenia.

Lokalizacja
Hotel/ośrodek/obiekt położony w promieniu do 10 km od Dworca PKP Warszawa Centralna (odległość liczona w linii prostej na podstawie mapy, np. Google Maps, przy zachowaniu dokładności pomiaru rzędu max. 100 m).

Oznakowanie
Wykonawca umieści oznakowanie zawierające informację o szkoleniu w miejscach związanych z jego organizacją (wejście do budynku, droga do recepcji i sali, drzwi każdej sali, w której będzie odbywało się szkolenie).
Oznaczenie sali w budynku oraz informacja o szkoleniu muszą zostać wykonane na papierze A4, wydruk w pełnym kolorze, wg projektu przekazanego przez Zamawiającego.

Recepcja
Wykonawca zorganizuje oddzielne stanowisko recepcyjne oraz zatrudni minimum 4 osoby do obsługi recepcji.
Do zadań obsługi recepcji będzie należało: rejestrowanie uczestników, nadzór nad podpisywaniem listy obecności, przekazywanie uczestnikom materiałów oraz udzielanie informacji o miejscu prowadzonych zajęć. Wydawanie zaświadczeń potwierdzających udział w szkoleniu.
Przeprowadzenie ankiety oceniającej wydarzenia pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Treść ankiet ewaluacyjnych Zamawiający przekazuje Wykonawcy, który ankiety drukuje, przeprowadza z uczestnikami wydarzeń, po ich zakończeniu zbiera i opracowuje.
W celu realizacji zamówienia Wykonawca jest zobowiązany zatrudnić, jedną osobę (na podstawie umowy o pracę bądź umowy cywilnoprawnej) przy realizacji przedmiotu Umowy będącą osobą niepełnosprawną, o której mowa w przepisach ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (tekst jedn. Dz.U. 2018 poz. 511).
Zatrudnienie osoby, o której mowa w ust. 1 przy realizacji przedmiotu Zamówienia będzie trwać przez cały okres realizacji przedmiotu Zamówienia, w wymiarze, co najmniej 1/4 etatu, lub świadczącego pracę na podstawie umowy cywilnoprawnej w wymiarze, co najmniej 40 godzin miesięcznie.
Wykonawca może zarówno skierować do realizacji przedmiotu zamówienia osobę będącą osobą niepełnosprawną obecnie zatrudnioną (na podstawie umowy o pracę bądź umowy cywilnoprawnej) przez Wykonawcę lub dopiero zatrudnić osobę będącą osobą niepełnosprawną (na podstawie umowy o pracę bądź umowy cywilnoprawnej) i skierować ją do realizacji przedmiotu zamówienia.

Obsługa techniczna
Przez cały czas trwania szkolenia Wykonawca zapewni 2 osoby do obsługi technicznej szkolenia, które będą obecne przez cały czas trwania szkolenia w miejscu realizacji szkolenia. Do zadań Przedstawiciela wykonawcy należeć będzie opieka nad poprawną realizacją szkolenia, reagowanie na wszystkie zgłoszenia/zastrzeżenia uczestników szkolenia, takie jak m.in.: niepoprawnie działający sprzęt, realizacja wydruku dodatkowych materiałów i inne. Wykonanie dokumentacji fotograficznej przebiegu każdego wydarzenia i przekazanie Zamawiającemu materiałów na nośniku CD/DVD, (co najmniej 30 zdjęć z danego szkolenia).

Transport materiałów
Wykonawca zapewni transport niezbędnych materiałów szkoleniowych z siedziby Zamawiającego do docelowego miejsca szkolenia. Zamawiający przekaże Wykonawcy materiały o łącznej wadze nie większej niż 200 kg, oraz dostarczy z powrotem niewykorzystane materiały.

Ramowy harmonogram szkolenia
Na 3 dni przed terminem szkolenia Zamawiający przekaże Wykonawcy ramowy harmonogram szkolenia, na podstawie, którego określone zostaną godziny posiłków, godziny trwania szkolenia oraz pozostałe kwestie organizacyjne.

9
Planowana liczba uczestników
Liczba uczestników szkolenia to maksymalnie 200 osób, minimalnie 150 osób.

10
Sala/sale
Jedna sala dla maksymalnej, liczby uczestników szkolenia, wykorzystywana w oba dni szkolenia, sala powinna być dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Ponadto sala powinna posiadać dostęp do światła dziennego oraz możliwość regulacji natężenia oświetlenia sztucznego, a także możliwość zasłonienia okien.
Ustawienie krzeseł teatralne. Stół prezydialny przeznaczony dla osób.
Wyposażenie sali:
1 tablica flipchart z papierem i pisakami,
projektor multimedialny,
ekran,
komputer z zainstalowanym i aktualnym oprogramowaniem Windows 7 lub Windows 10 oraz oprogramowaniem obsługującym MS Office 2007 i Adobe Reader.
pilot do zmiany slajdów prezentacji,
bezpłatny i nielimitowany dostęp do bezprzewodowego Internetu,
sprzęt nagłaśniający i 2 mikrofonów bezprzewodowych
możliwość zaciemnienia sali.

8 sal warsztatowych dla max. 25 osób każda, dostępne przez cały czas trwania szkolenia. Sale powinny być dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.
Wyposażenie sali:
komputer (z zainstalowanym oprogramowaniem Windows 7 lub Windows 10 oraz oprogramowaniem obsługującym MS Office 2007 i Adobe Reader),
pilot do zmiany slajdów w prezentacjach multimedialnych,
wskaźnik laserowy,
rzutnik multimedialny z ekranem,
sprzęt nagłaśniający,
1 tablica flipchart wraz z flamastrami i papierem,
bezpłatny dostęp do Internetu bezprzewodowego,
sprzęt umożliwiający odtworzenie filmu z nośnika CD/DVD,
stoły ustawione do pracy w grupach.
Możliwość zaciemnienia sali.
Sala konferencyjna może również pełnić funkcję sali warsztatowej, przy czym czas potrzebny na zmianę ustawienia z kinowego na warsztatowy dla 25 uczestników nie może być dłuższy niż 20 min.

11
Dostęp do ksero i drukarki
Wykonawca zapewni Zamawiającemu możliwość skopiowania i druku czarno-białym podczas szkolenia w liczbie 10 stron/uczestnika szkolenia.
Koszt materiałów eksploatacyjnych ponosi Wykonawca.
12
Wykonanie oraz kompletowanie materiałów dla uczestników
Wykonawca przygotuje następujące materiały na szkolenia, po jednym egzemplarzu dla każdego uczestnika szkolenia:
Szczegółowy program szkolenia
Wykonawca wydrukuje program, w kolorystyce 4/0, format A4, gramatura papieru min 80 g/m2.
Przygotowanie projektu i wykonanie identyfikatora na smyczy
Identyfikator na smyczy powinien składać się z następujących elementów:
Smyczy z nadrukiem 3 logotypów: PO WER, UE, barw Rzeczpospolitej Polskiej (logotypy zostaną przekazane w formie elektronicznej Wykonawcy w dniu podpisania umowy). Szerokość smyczy ok 2 cm, długość smyczy ok 42 cm (+/- 4 cm). Smycze muszą być wykonane w maksymalnie pięciu kolorach. Ostateczna liczba oraz rodzaj kolorów zostanie podana na 3 dni przed terminem szkolenia.
Przeźroczystej foliowej kieszonki umożliwiającej zawieszenie identyfikatora na smyczy. Wymiar 91 mm x 51 mm (+/- 4mm).
Identyfikatora zawierającego 3 logotypy, imię i nazwisko uczestnika, nazwę projektu oraz informację o współfinansowaniu przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Kolorystyka 4/0.
Wykonanie projektu i druk notesu formatu maksymalnie A4.
Notes powinien składać się z następujących elementów:
Okładka przód: karton, kolorystyka 4/0, folia mat 1/0.
Okładka tył: karton.
Środek: papier offset 80 g/m2, kolorystyka 4/0, bez spadu, objętość 50 kartek, klejenie po krótszym boku (góra).
Na notesie muszą zostać umieszczone 3 logotypy: PO WER, UE, barw Rzeczpospolitej Polskiej (logotypy zostaną przekazane w formie elektronicznej Wykonawcy w dniu podpisania umowy), informacja o współfinansowaniu przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, nazwa projektu oraz dane teleadresowe.
Wykonanie długopisów
Długopis metalowy, wkład: niebieski, mechanizm: wciskany. Na długopisie muszą zostać umieszczone 3 logotypy: PO WER, UE, barw Rzeczpospolitej Polskiej (logotypy zostaną przekazane w formie elektronicznej Wykonawcy w dniu podpisania umowy).
Wykonanie teczek
Teczka A4, kartonowa z grzbietem 5 mm, w maksymalnie 5 kolorach; 3 logotypy: PO WER, UE, barw Rzeczpospolitej Polskiej (logotypy zostaną przekazane w formie elektronicznej Wykonawcy w dniu podpisania umowy), nazwę projektu.
Koszt jednego kompletu materiałów dla uczestnika szkolenia nie może przekroczyć 9,00 zł.

13
Wyżywienie
Posiłki serwowane w osobnym pomieszczeniu (nie w sali, w której będzie odbywać się szkolenie).
Dzień pierwszy obiad, kolacja
Dzień drugi śniadanie, obiad.
Kolacja w formie szwedzkiego stołu (dla osób nocujących w dniu poprzedzającym szkolenie) oraz dla wszystkich uczestników miedzy pierwszym a drugim dniem szkolenia) Kolacja powinna składać się z: minimum 2 dań ciepłych do wyboru (jedno mięsne i jedno bezmięsne/wegańskie), przekąsek zimnych (co najmniej 2 rodzaje przekąsek mięsnych oraz co najmniej 2 rodzaje przekąsek bezmięsnych/wegańskich), pieczywa: jasnego i ciemnego, napojów gorących (kawa - naturalna i rozpuszczalna), herbata (owocowa, zielona i czarna), wraz z dodatkami tj. cukier, mleko/śmietana również w wariancie wegańskim, pokrojonych cytryn, 2 rodzajów 100% soków owocowych, owoców, wody mineralnej gazowanej i niegazowanej. Koszt kolacji na jedną osobę szkolenia nie może przekroczyć 44,00 zł.
Śniadanie w formie szwedzkiego stołu (dla osób nocujących w pierwszym dniu) i dla wszystkich drugim dniu szkolenia): Śniadanie powinno zawierać przekąski, potrawy mięsne i bezmięsne/wegańskie, co najmniej dwa dania ciepłe, napoje gorące (kawa - naturalna i rozpuszczalna), herbata (owocowa, zielona i czarna) wraz z dodatkami tj. cukier, mleko/śmietana również w wariancie wegańskim do kawy, pokrojonych cytryn, 2 rodzajów 100% soków owocowych, owoców, wody mineralnej gazowanej i niegazowanej oraz dodatkowo: płatki śniadaniowe, mleko, jogurt. Koszt śniadania winien być wliczony w cenę noclegu uczestnika szkolenia.
Całodniowy serwis kawowy (w pierwszym i drugim dniu szkolenia) -serwis kawowy powinien składać się z: gorącej wody (wrzątku), kawy (naturalnej i rozpuszczalnej, herbaty (owocowa, zielona i czarna), mleka/śmietany do kawy również w wariancie wegańskim do kawy, cukru, pokrojonych cytryn, 2 rodzajów 100% soków owocowych, wody mineralnej gazowanej oraz niegazowanej, min. 3 rodzajów ciasteczek koktajlowych, min. 3 rodzajów słonych przekąsek (np. paluszki, krakersy), min. 2 rodzajów owoców Serwis powinien być na bieżąco uzupełniany. Koszt całodniowego serwisu kawowego na jedną osobę szkolenia nie może przekroczyć 15,00 zł.
Obiad w formie szwedzkiego stołu (w pierwszym i drugim dniu szkolenia)
2 rodzajów dań do wyboru (jedno mięsne oraz jedno wegańskie), 2 rodzajów surówek, 2 rodzaje zupy. W ramach obiadu podane zostaną również napoje: 2 rodzaje 100% soków owocowych, gazowana i niegazowana woda mineralna. Koszt obiadu na jedną osobę szkolenia nie może przekroczyć 44,00 zł.
Wykonawca zobowiązany jest każdego dnia każdego ze szkoleń zapewnić minimalną gramaturę wyżywienia (przedstawioną w tabeli zamieszczonej poniżej) dla każdego uczestnika

Nazwa

j.m.
minimalna gramatura/ na osobę
Zupa
Litr
0,35
Porcja mięsa, dania wegańskiego
gr.
150
Ziemniaki pieczone
gr.
200
Ryż, ziemniaki, kasza, kluski, makaron
gr.
150
Przystawki zimne
gr.
150
Surówki
gr.
150
Sałatki
gr.
150
Warzywa gotowane
gr.
150
Desery
gr.
150
Ciasta
gr.
150
Owoce
gr.
200
Sok, woda w dzbankach
Litr
0,3
Kawa, herbata
Litr
0,2
Woda mineralna
Litr
0,5
Zimne przekąski
gr.
350-400
Gorące przekąski
gr.
350-400

W zakresie wyżywienia wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia:
terminowego przygotowania posiłków, zgodnie z ramowym planem szkolenia,
zachowania zasad higieny i obowiązujących przepisów sanitarnych przy przygotowywaniu posiłków,
przygotowywania posiłków zgodnie z zasadami racjonalnego żywienia, urozmaiconych, z pełnowartościowych świeżych produktów z ważnymi terminami przydatności do spożycia,
gramatura posiłków przy całodziennym wyżywieniu ma zapewniać min. 2500 kcal na osobę, na dobę (śniadanie, obiad, kolacja), w tym obiad min.1000 kcal,
możliwości przesunięcia godzin posiłków maksymalnie o godzinę wcześniej lub później w dniu szkolenia,
serwowania dań urozmaiconych (nie mogą się powtarzać),
zastawy stołowej, przy czym niedopuszczalne jest korzystanie z zastawy stołowej jednokrotnego użytku (np. papierowej czy plastikowej).
14
Nocleg
Nocleg między pierwszym a drugim dniem szkolenia. Wykonawca zapewni maksymalnie 93 pokoi dwuosobowych oraz 14 pokoi 1 osobowych oraz 5 noclegów w dniu poprzedzającym szkolenie. Wszystkie pokoje z łazienką, z możliwością dostępu do bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. W pokojach znajdować się będzie woda mineralna gazowana i niegazowana, czajnik elektryczny, kawa, herbata, cukier, co najmniej dwie szklanki. Ostateczna liczba noclegów zostanie określona na 3 dni przed terminem szkolenia. Koszt jednego noclegu wraz ze śniadaniem dla jednego uczestnika szkolenia nie może przekroczyć 240,00 zł.
Niniejsze szacowanie ceny ma na celu wyłącznie rozpoznanie rynku i uzyskanie wiedzy nt. Organizacji 6 dwudniowych szkoleń.
Miejsce i termin składania ofert: Szacowanie należy przesłać w formie skanu formularza cenowego, stanowiącego załącznik nr 1 w terminie do 8 kwietnia 2020 r. do godz.14.00, wpisując w temacie wiadomości: ,,Organizacja 6 dwudniowych szkoleń" na adres joanna.rozanska@ore.edu.pl
Termin składania:2020-04-08
Uwagi:Klauzula informacyjna
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L119 z 04.05.2016, str. 1), dalej ,,RODO", informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Minister Funduszy i Polityki Regionalnej w Warszawie, (00-926) ul. Wspólna 2/4;
Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - IOD@mfipr.gov.pl;
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego (szacowanie wartości zamówienia);
Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 8 oraz art. 96 ust. 3 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019r. poz. 1843), dalej ,,ustawa Pzp, upoważnione na podstawie przepisów prawa, a także podmioty, które na podstawie umów zawartych z administratorem świadczą na jego rzecz usługi archiwizacyjne, informatyczne i prawne;
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 97 ust. 1 ustawy Pzp, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy;
Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne w celu wzięcia udziału w postępowaniu na etapie szacowania wartości zamówienia;
W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22RODO;
Posiada Pani/Pan:? na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych;
na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO;
prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
nie przysługuje Pani/Panu:
w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. C RODO.
Kontakt:Dodatkowych informacji udziela:
Anna Przybysz
Zespół Projektu Specjalistyczne Centra Wspierania edukacji Włączającej
tel.: 22/570 83 49
e-mail: anna.przybysz@ore.edu.pl
Joanna Różańska
Zespół ds. Specjalnych Zasobów Edukacyjnych
tel.: 22/570 83 03
e-mail: joanna.rozanska@ore.edu.pl
Źródło: Internet i własne
Załączniki: